×
صفحه اصلی اخبار مقالات درباره ما تماس با ما نمایندگی ها همکاری با ما نمایشگاه و همایش ها گواهینامه ها

گروه تولیدی فرامید فعالیت

گروه تولیدی فرامید فعالیت خود را در زمینه صنعت چوب و مبلمان از سال ۱۳۳۲ توسط آقای محمد فروز فقید آغاز نمود و از سال ۱۳۸۴ دو فرزند ایشان آقایان امید و فرید فروز شرکت فرامید تجارت را تاسیس نمودند.

محور اصلی فعالیت این شرکت همیشه بر "احترام به مشتریان و رضایت مندی ایشان" از طریق" ارائه محصول با کیفیت" همراه با " زمان تحویل مناسب" استوار بوده است. داشتن کارنامه ای روشن طی این سالها که نشان از حسن نظر مشتریان گرامی بوده، خود گواه این مطلب است.

در سال ۱۳۹۲ برادران فروز تصمیم به راه اندازی خط تولید اوراق روکش شده ملامینه با ماشین آلات مدرن و به روز در کارخانه متعلق به این شرکت در حومه تهران گرفتند. لازم به ذکر است که مقدمات این کار در سال ۱۳۹۱ با تحقیق در بازار های جهانی و سفرهای متعدد به اروپا و آسیا پایه گذاری گردید.

علاوه بر نوآوری در طرح و رنگ محصولات، تمرکز اصلی فرامید بر استفاده از بافت های جدید بوده است که از طریق ایجاد ارتباطات سازنده با برخی از شرکت های تولیدی مطرح دنیا در زمینه تولید صفحات پرس موجبات تحقق این امر حاصل گردد.

گروه تولیدی فرامید با حدود 150 نفر پرسنل مستقیم و حدود 600 نفر پرسنل غیر مستقیم و با ظرفیت تولید بیش از 50000 ورق در ماه، اولین تولید کننده ورق های ام دی اف دوروسینکرونایز، فوق برجسته و سوپرمات در بازار صنایع مربوطه خود می باشد.

محصول جدید فرامید برای اولین بار در خاورمیانه تولید شده و به طور قطع می تواند در بر گیرنده بازار آسیا و سپس بازار اروپا بوده و گامی موثر در معرفی محصول ساخت ایران به دنیا باشد. از اینرو یکی از اهداف مهم مجموعه فرامید صادرات و گسترش بازار فروش و نمایندگان در خارج از مرزهای ایران است. در این راستا فرامید قطعاً نیازمند پشتیبانی و همراهی مصرف کنندگان و دولت می باشد.

شرکت فرامید امیدوار است با حمایت هرچه بیشتر تولید داخل و حقوق مصرف کنندگان گامی موثر در اشتغال زایی جوانان کشور عزیزمان و همچنین افزایش توان تولید داخلی، سهم قابل توجهی از بازار نمونه های وارداتی مشابه را به خود اختصاص دهد.